Çarşamba, Mart 16, 2011

Çocuk İşçi 3: Mantı da açıyor!

Bu video ve altında yeralan yazı neredeyse 4 hafta öncesine ait. Önce Türk Telekom
"Size daha iyi bir hizmet verebilmek için süresi belirsiz bir bakıma girdik." dedi. Diyebildi bu kadar sürreal bir cümleyi. Ben de mahallenin delisi gibi 1 hafta boyunca ısrar ve sabırla bu videoyu yüklemek istedim.
Sonra Blogger'ın Türkiye erişimi mahkeme kararıyla durduruldu. Benim kardeşimden tüyo alıp DNS ayarı almam da bir 10 günü buldu. Bu harika videoyu ancak huzurlarınıza sunabiliyoruz:) Sevgiler...
Gribim, gripsin, grip!
Son üç haftanın bilançosu sırasıyla : Hafif Gribal Enfeksiyon, Besin Zehirlenmesi, Gribin ta kendisi!
Başrolde bir tek bendim önceleri, ailem iyiydi.
Yoruldum hastalıklardan, bedenim de benden yoruldu herhalde:) Üstüste geçirilen bunca hastalığın zihinsel sebepleri var tabi ki, onu da ayrıca ders alıyorum kendime. Bitti bitiyor." kendime derkeeen....
Denizhan da ateşlendi:( Orta kulak iltihabı olmuşuz. Antibiyotiğe başladık çarşamba günü.
Bu Çocuk Antibiyotikleri de enteresanmış, evde kimyasal silah üretir gibi, suyu ısıt, soğut, suyun 1/3'ünü toza ekle, ekle, ekle, karıştır. Sakın dolabın dışında unutma. 3ml'yi enjektörle çek, kaşığa koy.
Can sıkıntısı ve muz kabuğu...
Evvelki pazardan bir mantı açma günü. Babaannesinin mutfağında eğlendi de eğlendi.

5 yorum:

 1. hele sukur sesinizi duyduk! tahmin etmistim bu kadar uzun sure yazmayinca, cok gecmis olsun! umarim baharla birlikte saglikli ve neseli gunler baslar sizin icin :)sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Yokluğunda dns ayarı felan girip geldim buraya, yorum bıraktım, lakin mahkeme kararı çıktı.. bunaldım zaten.. hepten terki diyar eyledim sonunda..

  Ayrıca geçen gün seni görmüş olabilirim uzaktan.. çiçekiden geçiyordum, neden bilmem sen olabilirmişsin gibi geldi karşıdaki kişi.. böyle taba rengi bir derin var mı acep?

  YanıtlaSil
 3. @Sevgili Banu dileklerin için çok teşekkürler. Türkiye'de bu kadar kaliteli servis ve hızlı adalet olduğu için çok çok şanslıyız:) Bir de mevsim gribi:) Sizlere de müthiş bir bahar dilerim:)
  @Sevgili Deli Anne'm parmak kaldırıyorum, evet benim:)

  YanıtlaSil
 4. Özgeeee, özlendiniz vallahi. Önce biz sonra siz, geçsin gitsin bu hastalıklar ve de gelsin yeni şarkılar, danslar, eğlenceler, mantılar:)

  YanıtlaSil
 5. Sorma yahu, mikrop kokteyli içmiş gibiydik:)
  Nihayet buluştuk:)

  YanıtlaSil

Yaşanan her an, hissedilen her duygu benzersiz ve "1" kerelik. Unutmamak için yazıyor ve paylaşıyorum...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...